+48 (22) 609 18 10
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

W imieniu Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu gospodarczym pt. „Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce”, które odbędzie się 14-15 maja 2015 r. w Warszawie, w gmachu Ministerstwa Gospodarki RP.


Wydarzenie, którego organizatorem jest Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza  (PUIG) oraz Międzynarodowe Centrum Prawnicze EUCON będzie połączone zprezentacją projektów ukraińskich opracowanych przez ukraińskich przedsiębiorców planujących nowe działania gospodarcze w Polsce.

Wydarzenie stanowi kontynuację wcześniejszej inicjatywy PUIG, jaką był Dzień Polskiego Biznesu w Ukrainie, który odbył się 6 grudnia 2014 r. w Kijowie. Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce zostanie poświęcony możliwościom prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania bezpośredniego przez polskie podmioty w Ukrainie, zaś prezentacja ukraińskich projektów inwestycyjnych stanowi konkretną ofertę, której realizacja może mieć miejsce np. w specjalnych strefach ekonomicznych w Polsce.

Wśród zaproszonych gości spodziewani są przedstawiciele władz centralnych Polski i Ukrainy, w tym Ministerstw Gospodarki i Finansów obu krajów, korpus dyplomatyczny, eksperci instytucji z zakresu podatków, polityki celnej, przepisów prawa handlowego i przedstawiciele środowiska biznesu. Spodziewamy się również reprezentantów urzędów miast: Kijowa, Odessy, Charkowa i Dniepropietrowska.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Uprzejmie informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 maja 2015 r. do godz. 16.oo.

W razie dodatkowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem PUIG:

Andrzej Drozd

Wiceprezes PUIG

796-093-863

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data: 06.05.2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem