+48 (22) 609 18 10
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu z chińskimi firmami z prowincji Hebei wchodzącymi w skład delegacji Hebei Provincial Federation of Industrial Economics, które odbędzie się 22 lipca 2015 r. o godz. 10.00 w Warszawie.

 

Podczas spotkania przedstawiciele z Hebei Provincial Federation of Industrial Economics dokonają prezentacji dot. prowincji oraz możliwości nawiązania kontaktów handlowych z partnerami chińskimi. Prezentacji dokonają także obecni podczas spotkania przedstawiciele firm chińskich (lista firm w pliku „Firmy z prowincji Hebei” poniżej).  Po zakończeniu spotkania możliwe będą także indywidualne rozmowy z przedstawicielami firm.

W związku z powyższym zapraszamy przedstawicieli firm zainteresowanych współpracą gospodarczą z prowincją Hebei do udziału w spotkaniu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o zapisach na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.
Podczas spotkania zapewnione będzie tłumaczenie konsekutywne.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu w terminie do 20 lipca br. (kontakt: Departament Promocji Gospodarczej, P. Wojciech Chatys, tel. 22-432-71-02, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Firmy z Prowincji Hebei

Informacja o Hebei Provincial Federation of Industrial Economics

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:15.07.2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem