+48 (22) 609 18 10
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają przedsiębiorców z branży IT i ITES, infrastruktury miast, zielonych technologii, farmaceutycznej, R&D, rolno-spożywczej, samochodowej oraz turystycznej do wzięcia udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się przy okazji wizyty Podsekretarz Stanu w MSZ Pani Katarzyny Kacperczyk w Bangalore - stolicy indyjskiego stanu Karnataka. 

Wydarzenie jest związane z odbywającą się w tym mieście drugą edycją „Forum Gospodarczego Indie – Europa Centralna” („India – Central Europe Business Forum”), w którym Polska ma status kraju partnerskiego. Dodatkowe informacje, w tym ramowy program, znajdują się na stronie internetowej (link).

Termin zgłaszania uczestnictwa w misji gospodarczej upływa 23 sierpnia 2015 r.

Celem Forum jest promocja współpracy gospodarczej pomiędzy Indiami i czternastoma państwami Europy Środkowo – Wschodniej. W jego trakcie są planowane spotkania z przedstawicielami administracji centralnej i stanowej oraz z reprezentantami indyjskich firm z sektorów odpowiadających profilowi polskich firm biorących udział w misji gospodarczej, a także panele tematyczne.

Przedstawiciele polskich przedsiębiorstw pokrywają we własnym zakresie koszty przelotów samolotami rejsowymi oraz zakwaterowania.

Szczegółowe informacje logistyczne zostaną przekazane firmom w terminie późniejszym.

Osobami koordynującymi wizytę w Departamencie Współpracy Ekonomicznej MSZ są:

Pan Zygmunt Langer

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: (22) 5239324;

Pani Monika Izydorczyk

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: (22) 5237899.

Firmy zgłaszające uczestnictwo w powyższej misji gospodarczej za pośrednictwem poczty elektronicznej prosimy o przesłanie kopii („do wiadomości”) zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:10.08.2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem