+48 (22) 609 18 10
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w targach i konferencji poświęconych technologiom wodnym i ochronie środowiska WATEC, które odbędą się w dniach 13-15 października 2015 r. w Tel Awiwie.

 

WATEC to cykliczne wydarzenie poświęcone takim zagadnieniom, jak technologie wodnych w przemyśle, woda a środowisko, oszczędzanie wody, czy bezpieczeństwo wodne. Daje ono wyjątkową szansę zaprezentowania i zapoznania się, zarówno przez MŚP, w tym start-upy, jak i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki badawczo-rozwojowe, z najnowszymi osiągnięciami sektora clean-tech i energetycznego. Targi corocznie gromadzą ponad 20000 uczestników, około 150 delegacji zagranicznych, przedstawicieli ponad 90 krajów. Więcej informacji na temat wydarzenia: http://watec-israel.com/.

Ulotka wydarzenia w języku polskim

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy WATEC będę mogli ponadto skorzystać z platformy networkingowej Chance2Meet, która pozwoli im na umówienie spotkań b2b z wybranymi partnerami. Jest to szczególna okazja do nawiązania kontaktów z firmami poszukującymi kontrahentów, inwestycji, bądź profesjonalnych usług. Więcej informacji i rejestracja na platformie.

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:31.08.2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem