+48 (22) 609 17 95
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Ministerstwo Gospodarki wspólnie z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają na Forum Biznesu Polska-Algieria. Spotkanie, w którym udział wezmą wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński oraz minister przemysłu i górnictwa Algierii Abdessalam Bouchouareb, odbędzie się 21 września 2015 r. w MG.

 

W trakcie spotkania przedstawione zostaną możliwości dwustronnej współpracy handlowo-inwestycyjnej oraz zorganizowana zostanie sesja rozmów B2B z firmami potencjalnie zainteresowanymi rynkiem algierskim. Sektory reprezentowane przez uczestników algierskiej misji gospodarczej to: budownictwo i materiały budowlane, górnictwo, przemysł motoryzacyjny, maszyny rolnicze i dla przemysłu spożywczego, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sprzęt elektroniczny i AGD.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21.09.2015 r., Warszawa, Ministerstwo Gospodarki, Plac Trzech Krzyży 3/5 (wejście od ul. Wspólnej), Sala pod Kopułą, godz. 10:30

Formularz dostępny na stronie...

 

Źródło:www.mg.gov.pl

Data:15.09.2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem