+48 (22) 609 18 10
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

W imieniu Departamentu Współpracy  Międzynarodowej  Ministerstwa Rozwoju uprzejmie informujemy, że w dniach 25-30 lipca 2016 r. organizowana jest misja gospodarcza do Australii dla firm  sektora  maszynowo-przemysłowego  ( w tym górniczego i około górniczego).


Misji polskich firm będzie przewodniczył Minister Radosław Domagalski-Łabędzki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Celem wizyty polskiej delegacji w Australii jest  promocja Polski jako kraju nowoczesnego z  bardzo dobrą ofertą eksportowo-inwestycyjną w wielu sektorach przemysłowych oraz udzielenie wsparcia polskim firmom wchodzącym ze swoją ofertą eksportowo-inwestycyjną na ten rynek.

Program wizyty  delegacji biznesowo-rządowej  w Australii przewiduje udział w targach górniczych w Mackay w prowincji Queensland  „Queensland Mining & Engineering Exhibition„, które odbywają się w dniach  26-28.07.2016. Ponadto  planowane są dwie konferencje promocyjne w Brisbane oraz Sydney, które będą organizowane dla polskiego i australijskiego biznesu za pośrednictwem Ambasady RP.

W Brisbane planowane są również rozmowy i spotkania z  gospodarczą administracją rządową stanu  Queensland, m.in. z Premierem Rządu p. A. Palaszczuk (która ma polskie korzenie) oraz ministrami gospodarczymi.

Udział w  targach dla firm jest bezpłatny  -  polskie  stoisko o pow. 18m2 zostało wykupione przez resort rozwoju za pośrednictwem Ambasady  RP w Australii i można je wykorzystywać do umawiania spotkań członków delegacji z potencjalnymi partnerami.  

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o przesłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 6 lipca 2016 r.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Agnieszka Promianowska

Tel. 22 432 83 74

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Data:01.07.2016

Źródło:www.een.org.pl

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem