+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

W dniu 1 marca zostały wręczone nagrody w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Firma Roku dla Kancelaria Finansowa LEX – Specjaliści ds. Sukcesji Biznesu.

Orły lądują u kolejnych laureatów. Nagrodę w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Informatyka otrzymała firma WINS – Web Innovative Software.

Miło Nam poinformować, że Stefan Pustelnik właściciel Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego „STEBUD” odebrał dwie nagrody: Menedżer Roku 2020 i Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2020 z rąk Doradcy Zarządu Federacji Roberta Pacierpnik.

Miło Nam poinformować, że Stefan Pustelnik właściciel Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego „STEBUD” odebrał dwie nagrody: Menedżer Roku 2020 i Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2020 z rąk Doradcy Zarządu Federacji Roberta Pacierpnik.

Miło Nam poinformować, że w dniu 22.01.2021 r. w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl firmie HIIT Group Usługi Detektywistyczne i Wywiadowcze z rąk Prezesa Federacji Roberta Składowski oraz Doradcy Zarządu Roberta Pacierpnik wręczono Nagrodę w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii: Usługi dla Firm i Ludności w Zakresie Detektywistycznym i Wywiadowczym.

W dniu 15 stycznia 2021 roku odbyło się wręczenie nagród dla Powiatowego Centrum Medycznego Sp. z o.o. NZOZ Szpitala Powiatowego w Wieruszowie. Nagrodę dla Placówki wraz z tytułem Firma Roku w kategorii: Medycyna odebrała Pani Prezes Zarządu Eunika Adamus. Dodatkowo Kapituła przyznała Pani Prezes nagrodę Menedżer Roku 2021. Z ramienia Federacji nagrody wręczył Rafał Krysiukiewicz.

Firma Uni-Box otrzymała Orła Polskiej Przedsiębiorczości oraz uzyskała tytuł Firma Roku 2020. Prezes Federacji Robert Składowski wręczył Józefowi Mrożkiewicz założycielowi firmy tytuł „Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości”.

Nagroda w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii: Budownictwo otrzymuje Firma Lark Leisure Homes Sp. z o.o. 

Kolejna firma P.W. HYDROBUD otrzymuje nagrodę Orła Polskiej Przedsiębiorczości 2020 i tytuł Firma Roku 2020 w kategorii Budownictwo. Nagrodę właścicielowi firmy Panu Pawłowi Złotowski wręczył Doradca Zarządu Federacji Przedsiebiorcy.pl Robert Pacierpnik.

Miło Nam poinformować, że Collegium Humanum otrzymało z rąk Prezesa Federacji Roberta Składowskiego wyróżnienie w ogólnopolskim plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Edukacja.

W dniu dzisiejszym w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl z rąk Prezesa Roberta Składowskiego firma Edison Energia otrzymała nagrodę Orły Polskiej Przedsiębiorczości.

Bardzo Nam miło poinformować, że w dniu 15.12.2020 r. Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie otrzymał nagrodę dla najlepiej prosperującej placówki medycznej w ramach tegorocznej edycji „Orłów Przedsiębiorczości”. Nagrodę wręczył Prezes Federacji Robert Składowski.

Przedsiębiorca niejednokrotnie może potrzebować zaświadczenia o tym, że nie ma zaległości w ZUS. Taka informacja jest potrzebna m.in. gdy stara się o kredyt lub startuje w przetargach publicznych. Teraz można uzyskć takie zaświadczenie przez internet, korzystając z serwisu Biznes.gov.pl.

Polsko-Portugalska Izba Handlowa (PPCC) organizuje wielosektorową misję biznesową do Portugalii i zaprasza do przyłączenia się do delegacji biznesowej, która odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 roku. Misja jest doskonałą okazją do poznania środowiska biznesowego w Portugalii i dokładnej oceny możliwości biznesowych na tym rynku.

Z dniem 13 października 2019 roku weszła w życie ustawa o Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych.

Serdecznie zapraszamy na Speed Business Mixer, który odbędzie się 24 października 2019 r. o godz. 18.00 w SPACES przy ulicy Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie.

W dniach 16-18 października 2019 odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Kongresu MŚP! Po raz dziewiąty przedsiębiorcy spotkają się, aby podjąć tematy kluczowe dla polskiej, europejskiej i globalnej gospodarki.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. serdecznie zaprasza na Forum Biznesu, które odbędzie się 9 października 2019, godz. 9:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

Od 30 września do 15 października (godz. 10) br. będzie można zgłaszać wnioski o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych skierowanych do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą ubiegać się o zamówienia publiczne w Polsce. W puli konkursu „Zamówienia publiczne dostępne dla wszystkich” znajduje się 15 mln zł.

W serwisie ZUS ukazał się Poradnik „Jak otrzymać zaświadczenie A1” ze stanem prawnym na dzień 13.08.2019 r.

Formalnie „biała lista” podatników VAT i obowiązkowy split payment nie wprowadzą nowych wymogów w zakresie posiadania kont przez przedsiębiorców. W praktyce zmienią bardzo wiele.

Serdecznie zapraszamy na seminarium szkoleniowe dla eksporterów usług, delegujących pracowników do krajów UE i EOG, które odbędzie się w dniach 13-14 września 2019 roku w Gdańsku. Organizatorem jest nasz członek - Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD.

W dniach 25-26 lipca 2019 r. od godziny 9:00 w Serocku przy ul. Pułtuskiej 20 odbędzie się szkolenie z zakresu budowania i utrzymywania trwałych i wartościowych relacji z klientem. Uczestnik pozna zasady obsługi klienta oraz skuteczne metody pozyskiwania nowych klientów. Stosowanie metod rozszerzania grona klientów, a także późniejsze kształtowanie relacji z klientami stanowi istotę strategii działania przedsiębiorstwa.

Analiza potrzeb przedsiębiorców, którzy wznawiają działalność gospodarczą wskazuje, że potrzebują oni innego rodzaju wsparcia niż zupełnie początkujący biznesmeni. Taka pomoc powinna umożliwić przedsiębiorcom wyeliminowanie czynników, które wcześniej przyczyniły się do niepowodzenia prowadzonych przez nich działalności. Dlatego w ich przypadku szczególnie przydatne dla są szkolenia i doradztwo.

14 czerwca w Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala "30 lat Wolności RP", organizowana przez Przedsiębiorcy.pl wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem